Ünnepi klubülés

Farsang az Értelmi Fogyatékosok Egyesületénél

2015. február 28.

ROTARY "...színezd újra!"

Országos akció, a gyermekkórházak szépítéséért

Discobaleset szimuláció középiskolásoknak

2011. Együtt, Egészségesen... projekt

Rotary Polio Program

egy lépésre a járványos gyermekbénulás megszüntetésétől

IV. ROTARY Miskolci Mikulás-Futás 2015.

2015. december 4-én, pénteken immár negyedikalkalommal rendezzük meg Miskolcon -- a Rotary Club Miskolc és Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata közös szervezésében -- a ROTARY MIKULÁS FUTÁST.
Az országosan is példateremtő rendezvényen évente több mint 800 miskolci középiskolás futja körbe Miskolc belvárosát.

Rotary Club Miskolc 2010 januárjában pályázatot nyújtott be az Új Magyarország Fejlesztési Terv Társadalmi Megújulás Operatív Program (TÁMOP) keretében azEgészségre nevelő és szemléletformáló életmódprogramok pályázati konstrukcióra.

Projektünknek az „Összefogás a jövő egészséges nemzedékéért” címet adtuk, utalva ezzel is arra, hogy a Rotary Club Miskolc együttműködve különböző partner szervezetekkel, így elsősorban általános és középiskolákkal, a mentőszolgálattal, az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálattal és másokkal egy összefogást kíván megteremteni annak érdekében, hogy gyermekeink, a felnövekvő generációk egészségesebben éljenek, fogékonyak legyenek az egészséges életmódra, a sportra.

A fenti program keretében 2011. decemberében – az országban első alkalommal Miskolcon -- „Mikulás-Futás” címmel sportnapot rendeztünk.

A ROTARY MIKULÁS FUTÁS keretében 2012-ben és 2013-ban több mint 800 miskolci középiskolás futotta le a közel 1 km-es távot.  Az elmúlt három év sikerét látva a Rotary Club Miskolc tagsága úgy döntött, hogy 2015. december 4-én ismét megrendezzük – saját erőből, és támogatóink segítségének igénybevételével -- a Rotary Mikulás-Futás tömegsport akciónkat.

A szervezés, előkészítés és lebonyolítás során kiváló együttműködés alakult ki Miskolv M.J. Város Önkormányzatával, aki jelentős technikai segítséget nyújt a program lebonyolításához.

V. Mikulás Futás

JELENTKEZÉSI LAP a 2015. december 4-i Rotary Mikulás Futásra

A résztvevő iskola neve *:
A kapcsolattartó (pedagógus) neve *:
A kapcs.tartó telefonszáma *:
A kapcs.tartó e-mail címe *:
A választott versenyszámok *:

A TÖMEGFUTÁSRA nevezettek száma:
A Mikulás Fogatok száma (5 fő/fogat):
Szöveges megjegyzés:

Sajó utca 4.