Melegétel a rászorulóknak

Ebben az évben újra lesz Rotary melegétel-osztás a miskolci rászorulóknak.
2013. decmeber 20-án 13 órától, a miskolci Újgyőri főtéren, néhány nappal Karácsony előtt újra megrendezzük a Karácsonyi ételosztást.

A Rotary Club Miskolc életében immár hagyomány, a karácsonyi ünnep előtti melegétel osztás a rászorulók részére.

A proram kitalálója, megszervezője és mai napig szponzora Kovács Attila klubtársunk.

Az első időkben Hajléktalanok Karácsonyának indult ez ételosztási akció, de néhány éve nevet kellett vátoztatni, mert a közönség immár nem csak a hajléktalanok köre.

Az egy tál meleg  babagulyás a szelet kenyér, és a lekváros bukta  - melyet évről-évre a Miskolci Rendőrkapitányság konyhája készít el - nem lehet tartós megoldás a város elszegényedett rászorultjainak ellátásában, de talán egy olyan gesztus, mely egy kis melegséget jelent a Karácsonyt megelőző napokban.

A Rotary Club Miskolc tagjai ilyenkor személyesen vesznek részt az ételosztó sátor felállításában, a szállításban és az ételadagok kiosztásában.

Karácsonyi ételosztás 2013.

Jelentkezés közreműködésre: