Rotary Karácsony ajándék az értelmi fogyatékosoknak

December 13-án meghitt karácsonyi rendezvényen vettünk részt az Értelmi Fogyatékosok B.-A.-Z.-megyei Egyesületének miskolci székhelyén az Éltes Mátyás Általános Iskolában.

A Rotary Club Miskolc vendégségben volt az Értelmi Fogyatékosok B.-A.-Z.-megyei Egyesületének karácsonyi rendezvényén.

Klubunknál lassan évtizedes hagyománya van az értelmi fogyatékosok támogatásának.

A --kicsit megkésett-- Mikulás bácsi a klub ajándékaként 80 db Mikuláscsomagot osztott ki a "gyerekeknek".

Külön köszönet illeti Fehér János barátunkat, aki az ajándékosztást finanszírozta, és Manheim Viktória elnökünket, aki az eseményt megszervezte.

Fehér János barátunkat -- egyéb elfoglaltsága miatt -- lánya, Fehér Viktória képviselte a rendezvényen.

Köszönet a Miskolci Szinfónikus Zenekar művészeibőll álló vonósnégyesnek, akik egy rövid koncerttel bűvölték el hálás közönségüket.

Köszönet önkéntes Mikulásunknak, illetve segítőjének akik hírét véve a rendezvénynek önként jelentkeztek a szerep eljátszására, és nagy meglepetést, és egyben örmöt okoztak a fogyatékos közönségnek.

Rotary Club Miskolc (Menheim Viktória elnökünk jóvoltából) házi süteményekkel vendégelte meg az Egyesület tagjait.

Az esemény összefoglalóját megnézhetik egy rövid video összeállítás segítségével is: