Rotary Zene-Mikulás

Zenés ajándékot kaptak a Rotary Club Miskolc tagjai, a Magyarországon időző Rotary cserediákoktól

Tegnap (2013.december 9-én) este a Színháztörténeti és Színészmúzeumban cserediákjaink adták elő mikulás-karácsonyi műsorukat hangszerek kíséretében.

Megajándékoztak bennünket műsorukkal, mi pedig Őket egy-egy mikuláscsomaggal. Meghívott zenei előadóink: Kékes Zsuzsa, Szécsi Viktória, Dr. Nagy Géza és Demeter Dominika voltak, akiknek szintén megköszönte munkájukat a klub. Bízom benne, hogy a program elnyerte tetszéseteket, és az azt követő vacsora is ízlett mindenkinek. E program kapcsán is nagyon szépen köszönöm részvételeteket!

Dr.Mannheim Viktória  elnök

Mindkét rendezvényről tekinthetőek meg videók és fotók az RC Miskolc facebook oldalán.

A fellépő cserediákok:

• Amelia Motbey  Ausztrália