Újra ROTARY KOCSONYA

A Rotary Club Miskolc-Tapolca és a Rotary Club Miskolc -- a 2014-es sikeres együttműködést követően -- idén is közös adománygyűjtő pavilont állít a Miskolci Kocsonya Farsang idejére.

A ROTARY INTERNATIONAL  jószolgálati világszervezetnek Miskolcon két klubja működik: a

• Rotary Club Miskolc és a
  • Rotary Club Miskolc-Tapolca

A két klub közösen szervezte meg az adománygyűjtést, melyre az alábbi meghívóval is invitálja Miskolc segítő adakozásra kész közönségét.

A klubtagok személyesen kínálják ajándék kocsonyával, meleg teával, és a szenzációs Rotary pAncs-al a nagylelkű adományozókat.

Meghívó

A Rotary Club Miskolc-Tapolca és a Rotary Club Miskolc szeretettel invitálja Önt és kedves családját,

Miskolci Kocsonyafarsangra,

hogy ott látogassa meg a ROTARY adománygyűjtő pavilonját.

Miskolci klubjaink tagjai pénzadományokat gyűjtenek fogyatékkal élő embertársaink részére.

Az adományozókat Rotary kocsonyával, Rotary pAncs-csal, és forró teával vendégeljük meg.

Támogatottak:

Autisták Éltes Mátyás Óvodája és Általános Iskolája,

Értelmi Fogyatékossággal Élők és Segítőik Országos Érdekvédelmi Szövetsége ÉFOÉSZ

A rendezvény időtartama:

2015. február 05-08 (csütörtök 16 órától – vasárnap 17:30 ig)