Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Név *:
E-mail cím *:
Leiratkozom

A regisztrált felhasználók megkapják oldalunk - bizonyos időszakonként megjelenő - elektronikus hírlevelét, melyben a friss hírekről kaphatnak rendszeres tájékoztatást.

A hírlevél használata rendkívül egyszerű.

A hírlevélre történő "feliratkozáshoz" kérjük jelölje be a "feliratkozom" választómezőt, adja meg nevét, e-mail címét majd nyomja meg a "mehet" gombot.

Ön a feliratkozását követően egy e-mailt kap, amelyben megerősítheti feliratkozási szándékát az adott linkre kattintva!

A hírlevélről történő "leiratkozáshoz" kérjük a "leiratkozom" választómezőt jelölje be, majd adja meg nevét, e-mail címét és nyomja meg a "mehet" gombot. Amennyiben leiratkozása sikertelen, kérjük küldjön nekünk egy üzenetet a feliratkozott e-mail cím megjelölésével.

Felhívjuk figyelmüket, hogy rendszerünk html formátumú e-maileket küld, ezért szükséges, hogy levelezőjében engedélyezze a html formátumú levelek megjelenítését, ellenkező esetben nem tudja hírlevelünket olvasni!