Mikulásfutás 2018.

Nemzetközi cserediák program

Miskolci cserediákjaink Brazíliában

Rotary Ételosztás a rászorúlóknak 2018.

Ugrás a galérába...

Farsang az Értelmi Fogyatékosok Egyesületénél

2015. február 28.

ROTARY "...színezd újra!"

Országos akció, a gyermekkórházak szépítéséért

Discobaleset szimuláció középiskolásoknak

2011. Együtt, Egészségesen... projekt

Rotary Polio Program

egy lépésre a járványos gyermekbénulás megszüntetésétől

Színezd újra! projekt

Kedves Rotarysta Barátaim!

A Rotary Club Miskolc több éve folytat egy dekorációs falfestési projektet a miskolci Velkey László Gyermek Egészségügyi Központban.

A gyermekkórház kórtermeit szeretnénk szebbé, barátságosabbá, otthonosabbá tenni a kis betegek számára.

Dr. Sólyom Bódog kormányzó úr miskolci klublátogatása során megtekintette az elkészült és jelenleg is folyó, falfestési projektek eddigi eredményeit.  Felmerült a program országos Rotary projektté történő átalakításának ötlete is, a Rotary Club Miskolc koordinálásával.

Amennyiben klubotoknak van kedve csatlakozni ehhez a projekthez (mert városotokban, illetve annak közelében potenciális gyermekkórház található), kérem, gondolkodjatok el rajta és jelezzétek a Rotary Club Miskolc elnökének.

A projekt megvalósításához a teljes „módszertant” rendelkezésetekre bocsátjuk, és személyesen is segítjük, támogatjuk a munkátokat.

A feladat nagyságától nem kell megijedni, a megvalósításához 3-5 önkéntesre lesz szükség minden egyes festési napon (saját tagjaitok, vagy a klub által toborzott koordinált külsősök). Az önkénteseknek nem kell grafikus és egyéb végzettséggel rendelkezniük! Fontosabb, hogy legyenek lelkiismeretesek, kitartóak, és  cselekedetük szívből jöjjön.

Eddigi tapasztalataink szerint egyetlen gyermekosztály folyosójának kifestése egy adott kórházban két-három egymást követő napot vesz igénybe.

Amennyiben szeretnétek csatlakozni a programunkhoz, közvetlenül e-mail-ben engem keressetek, és én levélben  részletes tájékoztatót küldök, egy ilyen festési munka elkezdését, és lebonyolításával kapcsolatosan.

Barátsággal:

Mannheim Viktória

elnök 2013-2014
E-mail:  mannheim@uni-miskolc.hu

Támogatók

Szavazás

Mit tart a Rotary Club Miskolc legsikeresebb programjának?

Szavazok